Podzim 2003

10. sezóna

Tato sezóna potvrdila, že podzimy jsou opravdu naší slabší stránku. Problém byl především ve špatné docházce, Čiko odjel vědecky pracovat do Ameriky, Pavel pro stálé problémy s kotníky přestal Hanspaulku hrát úplně, navrátilec Češpiva měl snahu hrát, ale absolvoval stejně jako Juji pouze 5 zápasů. Na několik zápasů tak vypomohl Ivanův brácha Honza, návrat zkoušel Zdenda Ptakolog (bohužel to ale není úplně ono), a párkrát to zkusil také Venca, o tom ale až níže. Stabilní sestava tak byla Denim - Roman, Michal, Junior - Ivan, Filip, Jirka a to na postupové ambice nestačilo. Po tradičně nevydařeném úvodu jsme se chytli proti vedoucímu týmu naší tabulky KT B. V okleštěné sestavě jsme vyhráli, když rozhodl Juji krásným gólem do vinglu. Pokud jsme se scházeli, tak jsme předváděli dobré výkony a většinou i získali body, bohužel tomu tak mockrát nebylo. Když už jsme proti Vinohradům předvedli v zoufalé sestavě téměř heroický výkon a 8 minut před koncem vedli 2:0, ovlivnil náš osud Venca. V bráně se zranil Denim a Venca jej střídal, bohužel však pustil i nemožné a gólem v poslední minutě z půlky do středu brány mezi jeho nohy jsme prohráli 3:2. Musíme mu však poděkovat, že měl ochotu do branky jít a máme ho pořád rádi (jen ho raději chytat už nenecháme).  Dalším zajímavým zápasem bylo utkání proti Thermii, kdy sedla souhra Ivanovi s Češpivou, z čehož byly 4 góly Ivana a všechny mezi nohy brankáře, celkem to dopadlo 7:2. Jednou jsme kvůli špatné účasti hráli jen ve 4, a Denim ještě pak přišel o bobra ve sprše. Poslední zápas když už o nic nešlo jsme si ještě zpestřili bahenní lázní v Hrdlořezích. Nejlepším střelcem se stal Ivan s 5 góly.

1. KT „B“  11 30: 10 18
2. 1.FC Vinohrady  11 27: 21 15
3. FC Kožich 11 17: 22 13
4. Deko  11 38: 27 13
5. FK JRD Víťazný február 11 27: 25 11
6. Dodo´s Kings  11 37: 8 11
7. Trona CF 11 19: 22 10
8. Blaženka Spiders  11 20: 24 8