1. kolo

Ansámbl – Blaženka spiders 1 : 2 (0 : 1)  8. 9. 2003 Hrd

Branky: 27.min. Scheiner 0:1, 38.min. Scheiner 0:2, 42.min. Michl 1:2

Rozhodčí: Druba, Auředník (AC Palouček)

Ze zápisu: Celkem vyrovnaný zápas, mužstvo Ansámblu nedalo ze začátku utkání penaltu za neúmyslnou ruku ve vápně, a to se asi promítlo do celého utkání a jeho výsledku.Nejlepší hráči: Kodýtek (Ans) a Scheiner (Bl).

2. kolo

Blaženka spiders – FK Víťazný február 1 : 3 (0 : 2) 18. 9. 2003 Hrd

Branky: 15.min. Vytečka 0:1, 28.min. Caithaml 0:2, 46.min. vlastní 1:2,

60.min. Romportl 1:3

Rozhodčí: Jírů, Podaný (AC Fumfa)

Ze zápisu: Ve vyrovnaném utkání zvítězilo mužstvo s lepší kombinací. Nejlepší hráči – Kopecký (Bl) a Romportl (VF).

Rozhodčí: Jedlička, Háva (Palbo 03)

Ze zápisu: Podprůměrné utkání na nekvalitním terénu. Jen tak lze charakterizovat tento zápas. O výsledku nakonec rozhodla překrásná trefa ze standartní situace. Nejlepší hráči Jurčík (Blaženka) a Čapek (KT).

5. kolo

FC Kožich  - Blaženka spiders 2 : 1 (0 : 1)  13.10. 2003 Za Mosty 2

Branky: 25.min. Blažek J. 0:1, 37.min. Bubník 1:1, 49.min. Zípek 2:1

Rozhodčí: Výtisk, Slívka (FC Chachaři)

Ze zápisu: Počáteční nervozitu na obou stranách překonal ve 25.min. Blažek J. Tím dostalo utkání větší šťávu a po přestávce se domácím podařilo vyrovnat. Rozhodujícím gólem z kopačky Zípka korunovala domácí eskadra svůj tlak a dovedla po zásluze utkání k dalšímu dvoubodovému zisku. Nejlepší hráči: Zípek (Kožich) a Blažek J. (Blaženka).

6. kolo

Blaženka spiders - Rachot 3 : 0 (0 : 0) 20.10. 2003 Za Mosty 2

Branky: 34.min. Scheiner 1:0, 48.min. Jurčík 2:0, 50.min. Čech 3:0

Rozhodčí: náhradní Ušiak (Úderka Žižkov)

Ze zápisu: Slušný zápas, ve kterém vyhráli fotbalovější. Nejlepší hráči – Čech (Blaženka) a Kolitsch (Rachot).

7. kolo

Blaženka spiders – 1. FC Vinohrady 2 : 3 (1 : 0) 25.10. 2003 Hrd

Branky: 19.min. Kopecký 1:0, 45.min. Mandík 2:0, 53.min. Macek 2:1, 57.min. Zajíc 2:2, 58.min. Chott 2:3

Rozhodčí: Janásek, Michalík (Poštmistři)

Ze zápisu: Poměrně vyrovnané utkání. V závěru, když už to vypadalo na vítězství týmu Blaženka spiders, došlo ke zvratu. Hráči Vinohrad konečně začali střílet, a to se jim vyplatilo.

8. kolo

Thermia – Blaženka spiders 2 : 7 (1 : 3) 17.11. 2003 Hrdlořezy 1

Branky: 4.min. Čech 0:1, 8.min. Blažek I. 0:2, 29.min. Blažek I. 0:3, 30.min. Kapoun 1:3, 41.min. Hanuš 2:3, 51.min. Mandík 2:4, 52.min. Čech 2:5, 56.min. Blažek I. 2:6, 57.min. Blažek I. 2:7

Rozhodčí: Skok, Chomát (DC Santa Tranta „C“)

Ze zápisu: Utkání probíhalo v převaze Blaženky. Konec utkání, vypjatá situace, Thermia vypustila závěr. Nejlepší hráči Hanuš (Thermia) a Blažek I. (Blaženka).

Z pohledu Thermie: Rychlé dvě branky poznamenaly vývoj zápasu. Když padl třetí gól do sítě Thermie, zdálo se, že to bude snadné vítězství Blaženky. Ale do přestávky po trestném kopu a v druhé půli po střele Hanuše došlo ke snížení na jedinou branku. Zdálo se být otázkou času, kdy dojde k vyrovnání, ale naopak po úspěšně dotaženém brejku se utkání zcela otočilo a za stavu 2:4 pro Blaženku Thermia zápas jen z povinnosti dohrála.

9. kolo

Dodo´s Kings – Blaženka spiders 3 : 0 (0 : 0)29.11. 2003 Pražačka 1

Branky: 37.min. Padyšak 1:0, 42.min. Veselá 2:0, 54.min. Veselá 3:0

Rozhodčí: Moravec, Martinovský (P.Peklo)

Ze zápisu: V 1.poločase vyrovnané utkání, ale potom ve čtyřech v poli hrajícím Blaženkám došel dech. Přesto mohou děkovat brankáři, že neprohráli více. Nejlepší hráči – jasně slečna Klára Veselá (Dodo´s) a s přehledem hrající Jurčík (Blaž.).

10. kolo

Blaženka spiders - Traktor humus „B“ 0 : 4 (0 : 2) 30.11. 2003 Vikt8

Branky: 8.min. Štrbák 0:1, 9.min. Štrbák 0:2, 33.min. Štrbák 0:3, 49.min. Štrbák 0:4

Rozhodčí: Roubal, Neuwirth (Alkohol TBA)

Ze zápisu: Utkání rozhodl Štrbák dvěma podobnými střelami v prvním poločase. Spiders se sice snažili srovnat, ale na technicky lepšího soupeře nestačili.

11. kolo

Trona CF -  Blaženka spiders 4 : 3 (1 : 1)  6.12. 2003 Hrdlořezy 2

Branky: 6.min. Kubíček 1:0, 25.min. Kopecký 1:1, 33.min. Trojan 2:1, 36.min. Blažek I. 2:2, 42.min. Svátek Jan 3:2, 53.min. Čech 3:3, 59.min. Kubíček 4:3

Ze zápisu: Oboustraně slušné utkání. Nejlepší hráči: Kubíček (Tr.) a Kopecký (Bl.)