Pozvolna se zde budou objevovat nové komentáře, nečekejte zrovna denní aktualizaci, ale něco snad napíšeme.

3.kolo

Blaženka spiders - Vittera 4:2

Góly: 2x Čiko, Ivan, Junior

Za slunného dne jsme se opět sešli v Hrdlořezích. Bohužel se opozdil Denim, tak musel na úvod zápasu zaskočit Venca, ale nebyl ohrožen ani jedinou střelou. Od dalších minut jsme se pustili do nepříliš nebezpečného soupeře. Pořádně mu hrál pouze subtilní útočník, který se uměl pěkně otočit s míčem a jediný trochu prověřoval obranu. Z našich akcí se ujala asi v půli první poločasu akce Čika, jehož střelu na brankové čáře ještě dorazil Ivan. Pak se bohužel po nešťastném odrazu trefil i soupeř, ale Juji těsně před poločasem prošel půl hřiště a dal nádherně Čikovi před prázdnou 2:1. V druhé půli se naše převaha ještě zviditelnila. Útok předváděl moc pěkné. Postupně se ujala další Čikova střela 3:1, a pak Juniorova dorážka po rohu 4:1. V té chvíli, jak je u nás obvyklé, se opět přestalo myslet na obranu a soupeř začal trošku zlobit. Po zbytečném faulu měl trestný kop, ze kterého snížil na konečných 4:2.