Pozvolna se zde budou objevovat nové komentáře, nečekejte zrovna denní aktualizaci, ale něco snad napíšeme.

1.kolo

Blaženka spiders - Tycho de Brahe FC B    4:2

Góly: Ivan 2, Junior, Michal

Na první kolo vcelku pohledné utkání, kde soupeře moc nepodržel brankář a my šli lehce do vedení. Bohužel se zranil brankář Denim (spíše Filip  ho zmastil) a tak musel utkání dochytat Junior, který si ale v bráně počínal na výbornou. Po chybě Michala, který uhnul střílenému rohu, soupeř snížil na 2:3, ale Ivan svým pěkným druhým gólem pojistil naše vedení a zbytek zápasu jsme si pohlídali. Nutné je i pochválit hojnou účast fanoušků, v čele s nestorem Vencou. Michalův první gól, hozený přímo z autu, a účast nového hráče Tomáše, jsme po zápase řádně zapili.

Komentář rozhodčího: Pohledné, slušně hrané utkání s lepší koncovkou Blaženky Spiders v první půli. Nejlepší hráči: Blažek (BS) - K. Vais (TdB)

2.kolo

Ujde to 1980 SK - Blaženka spiders     0:3

Góly: Ivan 2, Juji

Téměř v ideální sestavě (jen zraněného Denima musel zastoupit v bráně Junior) jsme nastoupili v černém (ve skupině asi nejsou jiné dresy než modré :)) do druhého kola.

V první půli to bylo z obou stran opatrné, my mírně tlačili, ale soupeř si obranu hlídal. Až asi po 20 minutách poslal Filip geniální míč na Ivana, který hlavou zavěsil pod víko (moc pěkná akce). Ve druhé půli začal soupeř odvážněji, ale pokud prošlo něco přes obranu, byl na svém místě jistý Junior. Po několika našich dalších šancích zvýšil na 2:0 Ivan. Soupeř si pak vytvořil asi 5 minutový zámek, ale gól nedal. Nás definitivně uklidnila akce na jejímž konci byl Juji a vsítil na 3:0. Celkově lze říci, že jsme předvedli velmi slušný výkon a škoda jen, že jsme neproměnili více šancí, které byly. Opět  děkujeme fanouškům za hojnou účast. Jen by mohli být trochu více slyšet :)) (tím nemyslím nemístné připomínky Bošáka).

Komentář rozhodčího: První půle vyrovnaná, ve druhé se prosadil lepší tým. Nejlepší hráči: Lokajíček (SK) - Vojtěch (BS)

3.kolo

Blaženka spiders - Arctica Islandica   3:1

Góly: Tomáš, Jirka, Češpiva

K dopředu poněkud vyhecovanému utkání jsme nastoupili ve stejné sestavě jako k minulému utkání. Soupeř Arctica Islandica prohlašoval, že se sešel v úplně ideální sestavě, ve které nikdy neprohrává. Zápas sice ukázal, že individuálně byla většina hráčů po technické stránce lepší než my, ale chyběla jim týmová souhra. I z toho důvodu jsme se hned na úvod dostali do menšího náporu kdy měl Juji několik gólovek a soupeřův brankář potřeboval i nutnou dávku štěstí aby nekapituloval. Bohužel tam nic nepadlo a soupeř se začal také prosazovat dopředu a tlačit na naši bránu, kde opět stál Junior. Ve správný moment však Tomáš exkluzivní střelou do vinglu vsítil svůj první hanspaulský gól a všem dal potřebné uklidnění. Poločas jsme pak v klidu dohráli. Druhý poločas se snažila Arctica opět útočit, avšak my ji drželi mimo dosah naší brány a naopak jsme mohli hrozit do otevřenější obrany, Juji bohužel neměl tento zápas seřízená mířidla, a tak se ujala až akce Filipa, který si neuvěřitelně srovnal míč na svou levačku, brankář jen vyrazil a Jirka dorazil do prázdné brány 2:0. Bohužel po chvilce Roman chybou nabídl soupeři snížení, když poslal Michala zbytečně do úzkých, ten se ještě nedohodl s Juniorem a bylo to 2:1. Soupeř vycítil šanci na vyrovnání a vrhl se do útoku, ale naštěstí se je dařilo nepustit do nějaké větší šance. V závěrečném rozhodnutí měl opět prsty Jirka, který svým huronským řevem tak vyplašil poněkud nejistého soupeřova brankáře, že si míč sám hodil do branky. 3:1 Gól byl připsán Češpivovi, který předtím hlavičkoval.  Mohli jsme tak slavit již třetí vítězství v řadě proti určitě nejlepšímu soupeři, s kterým jsme se letos utkali.  Většina hráčů Arctiky byla v pohodě, chtěla hrát fotbal a zdravě bojovala, celkový pozitivní dojem jim tak kazí jen dlouhovlasý bezmozek s číslem 13, který měl štěstí, že se nikomu z nás s ním nechtělo zahazovat. Pokud se Arctica bude i nadále scházet v podobné sestavě, tak vítězství určitě přijdou a my máme štěstí, že na ni máme už 6 bodový náskok :)  Dle strategie pánů Uličného a Franze jdeme zas zapás od zápasu :) a i příště tam dáme kus toho fotbalového srdíčka :). Soupeř nás nečeká jednoduchý, Autobazar DUO B také zatím ještě neprohrál …. Na závěr je nutné poděkovat fanouškovi  (prozatím :)) Bošákovi, který přišel nejen povzbudit, ale přinesl nám také výborný dort jeho výroby, jen tak dál ...

Komentář rozhodčího: Zajímavé utkání s minimem šancí, kde o výhře "pavouků" rozhodl jejich větší důraz a nejisté zákroky brankáře Arcticy. Nejlepší hráči: Donev (BS) - Šmída (AI)

4.kolo

Autobazar Duo B - Blaženka spiders    5:3

Góly: Tomáš 2, Ivan

Utkání lze s nadsázkou nazvat "Šlágrem kola" :)), neboť se utkal 1. a 2. v tabulce. My jsme se poměrně lehce ujali vedení 2:0 po gólech Tomáše (po rohu) a Ivana. Tento stav nás dost ukolébal a varováním nebyly ani dvě břevna od nejlepšího hráče soupeře (číslo 99), na kterého jsme byli dopředu upozorňováni a navíc ho Roman znal z velkého fotbalu. Po té co se nám nepodařilo proměnit další naše šance a možná definitivně rozhodnout zápas, soupeř korigoval výsledek a vycítil šanci na úspěch. Obdržené góly těsně pře koncem prvního poločasu byly dost smolné. Na 2:1 "dával" vlastňáka Jirka, když se míč odrazil od jeho nohy do odkryté brány a na 2:2 pro změnu vlastňáka Tomáš, který srazil střelu "99" Romanovi mezi nohy :((. I přesto, že jsme se o přestávce dohodli, že "99" již nesmí dostat více prostoru, v druhém poločase nastal pravý opak. Dostatek prostoru dalo "99" další šance a tak po jedné z nich byl stav 2:3. Dost brzy se nám podařilo vyrovnat, díky chytrému autu Tomáše, ale místo abychom hráli na jistotu odzadu, tak jsme hru dost otvírali. Dost často jsme ztráceli míč ve středu hřiště a soupeř měl tak několik příležitostí k ohrožení naší brány. Jedna z nich se také ujala 3:4 (snad jediný gól ve kterém neměla prsty 99 :))). Při závěrečné hře vabank dostávala 99 opět dost prostoru  a tak při zcela osamoceném "nájezdu" už věděla jak s míčem naložit :(( 3:5. Dočkali jsme se tak první prohry v sezóně, která nás snad opět vyburcuje k bojovnějšímu výkonu v dalších zápasech. Dle názoru rozhodčího i přihlížejících se hrál pěkný fotbal na vyšší než sedmičkové úrovni a slušela by mu asi více remíza. Proč jsme body nezískali lze asi hledat ve třech faktorech - 1. nezkušenost brankáře (Denim i Junior by asi ještě něco navíc chytili)  2. absence důrazných hráčů v obraně (Češpiva, Roman) - např. prohrávali jsme hrozně hlaviček, a někdy bylo potřeba kopnout míč "do hajzlu" 3. neproměňování našich šancí (a že byly). Jdeme však dál zápas od zápasu, a příště tam dáme zas to srdíčko :))). Z jedné prohry se zas ne.... a jsme poučeni pro příště.

Komentář rozhodčího: Šlágr kola zůstal bez komentáře sudího - škoda, protože podle střelecké listiny šlo asi o velice urputný mač. (resp. komentář autora Čtení)

5.kolo

Blaženka spiders - VZ    6:2

Góly: Filip 3, Tomáš, Ivan, Juji

Ikdyž výsledek vypadá jednoznačně, až tak lehké to nebylo. K utkání jsme se dostavili v zcela kompletní sestavě a opět s Denimem v bráně. Sluníčko pěkně hřálo, což  mohl být i jeden z důvodů proč jsme začali hrát jak spící. Míč jsme sice měli většinu času na noze my a soupeř míče jen nakopával, ale nebylo to z naší strany ono. Nedařilo se nám dostat  do nějaké vážnější šance a střely z dálky byly dost nepřesné. Naopak jsme měli štěstí, když Denim reflexivně vyrazil tečovaný roh. Díky nedorozumění v obraně jsme soupeři nabídli další šanci, ten ji však nedokázal využít. Když už se zdálo, že poločas zůstane bez branek, tak Filip poslal nenápadnou střelu na bránu a ta se od tyče odrazila za gólmanova záda -1:0. O přestávce jsme si vyříkali zajištění obrany a také frekvenci střídání hráčů vepředu, která se však příliš nezměnila :(. Ani ne minutu po rozehrání šel soupeř v přečíslení do protiútoku a když už se zdálo, že jsme se vzadu zformovali, tak poslal lehčí střelu na Denima, který ji nepochopitelně neudržel a hodil na nohu soupeře, který ji šourákem pod Denimem a ještě k tomu o tyč poslal do branky - 1:1 - dost pitomý gól, ale ty my většinou dostáváme :))  Nutno podotknout, že Denim byl vzadu jistota a s přehledem většinu pochytal, avšak jak už asi každý ví, občas udělá nějakou minelu, která končí gólem v naší síti :)). Krátce po tomto momentu si však opět seřídil svou levačku Filip a přesnou střelou k tyči nám vrátil vedení - 2:1. Tento gól byl klíčový, konečně nás totiž probudil a nastartoval. Najednou všichni běhali, bojovali o každý míč, prostě začali jsme hrát opět tak jak v předchozích zápasech. Tlak se také po chvilce projevil gólem Ivana, který se důrazně prosadil ve vápně a nedal brankáři šanci. 3:1. Z náhodné akce VZ pak sice rozhodčí nařídil přísnou penaltu za Michalovu ruku (míč ho trefil do ruky co držel na břiše) a soupeřův nejlepší hráč ji proměnil střelou přesně k tyči - 3:2, ale my se nenechali vyvést z pohody a opět pokračovali v našich nájezdech na bránu protivníka. Nádhernou akci předvedl Tomáš, který prošel přes půl hřiště a pak z úhlu vymetl šibenici (dost neuvěřitelně) - 4:2. Nedlouho potom si mazácky po lajně počkal na pohyb brankáře Juji a poslal míč za jeho záda 5:2. Gólovou smršť pak zakončil opět Filip, který znovu střelou z dálky k tyči dosáhl hattricku. Moc ho tady ale vychvalovat nebudu, protože po zápase týmu nekoupil povinné panáky :(((. Odevzdaný soupeř nás pak pustil ještě do několika šancí, ale žádná se už neujala. Díky podstatně zlepšenému výkonu ve druhém poločase jsme tak dosáhli celkem zaslouženého vítězství proti soupeři, který zas nebyl až tak špatný (jak psali jiné týmy) a 6-gólový příděl  je pro něj docela tvrdý. V dalším kole snad budeme opět kompletní a hned od začátku vlétneme na soupeře tak dravě jak to umíme na pozápasové pivko :)))

Komentář rozhodčího:  Utkání rozhodla druhá půle. Hráči Blaženky zpřesnili přihrávky a důraz - to jim vyneslo vítězství. Hráči VZ odpadli po třetím góle. Musím pochválit hráče obou týmů za velmi slušné utkání. Jen tak dál, pánové!

6.kolo

Blaženka spiders - Bohdalec PC    4:1

Góly: Juji, Junior, Jirka, Češpiva

K utkání se bohužel nedostavil rozhodčí, a tak jsme hledali náhradního, bohužel my neměli tentokráte žádného fanouška "fotbalového" pohlaví, a tak to vzal jeden ze soupeřových hráčů. V úvodu sice byla menší nedorozumění, ale jinak lze říci, že svému týmu až tak nenadržoval a odpískal zápas v pořádku. V úvodu zápasu začal soupeř aktivněji a my se ho pod dojmem z "pěkného fotbalového vzhledu" až příliš zalekli. To vyústilo i v první branku utkání, kdy Junior neměl šanci na třikrát těžšího soupeřova útočníka, který míč protlačil i přes Denima 0:1. Ještě chvilku jsme sice tápali, ale již jsme si lépe zorganizovali obranu a začali se i pomalu prosazovat dopředu. Hra se pak odehrávala téměř bez šancí na obou stranách. S koncem poločasu jsme se však my dostávali stále více na dostřel a Juji po nastřelení míče placírkou před bránu, která překvapivě doletěla až do sítě, vyrovnal 1:1. Tomuto gólu silně pomohl stínováním Češpiva. Ten měl také ještě nájezd sám na brankáře, ale nedal. Druhý poločas jsme začali rozehrávat více odzadu a připravili tak více prostoru pro útočení. Soupeře jsme tak dostali pod tlak. Po několik minutách Junior od lajny poslal krásnou dělovku přímo do vinglu 2:1. Po té již soupeř odešel a jeho protiútoky většinou končili hned v zárodcích. My drželi míč na kopačkách a pak z jednoho rychlého rozehrání se do akce jeden na jednoho dostal Jirka a přesnou střelou k tyči se nemýlil 3:1 (Denim má na tomto gólu asistenci :)).  Jirka pak ještě pěkně uvolnil Češpivu, který bombou pod víko nedal brankáři šanci 4:1. Zápas se již v poklidu dohrál. Stejně jako v minulém zápase, jsme k výhře došli především podstatně lepší hrou ve druhém poločase. Příští dva zápasy budou velice důležité, neboť nás čekají soupeři z horních míst tabulky. Takže opět to srdíčko :)) Na závěr chceme poděkovat  všem zúčastněným manželkám a přítelkyním za fandění, ikdyž Denim nesl jejich účast dosti nelibě :))

Komentář rozhodčího:  Rozhodčí se nedostavil, po dohodě odpískal utkání hráč PC Bohdalec Netresta.

7.kolo

Deportivo Praga  - Blaženka spiders     1:3

Góly: Jirka, Juji, Ivan

Vzhledem k umístění soupeře na 4. místě tabulky se jednalo o velice důležitý zápas. Na jediný nedělní zápas jsme se sešli  v celkem dobré sestavě, jen bez Češpivy a Filipa. Soupeři naopak nechyběl známý slalomář Stanley Hayer. Začátek zápasu nám vyšel perfektně a už po pár minutách po akci Jujiho, který přetáhl míč na Tomáše a ten jej vrátil hlavou před bránu na Jirku to bylo 1:0. Jirka dal gól způsobem, který snad umí jen on, ani se přesně nedalo poznat co to bylo, snad patička. Po chvilce si Juji narazil s Ivanem a i druhá střela na bránu skončila  v síti 2:0. Hvězdný začátek zápasu korunoval gólem Ivan, když dlouhý Michalův aut přehodil přes brankáře 3:0. Soupeř vůbec nevěděl co hrát, my jeho hráče pokrývali po celém hřišti a nutili je k chybám. Bohužel tak jak se nám hra dařila, tak všichni chtěli stále více a více útočit a Deportivo se tak začalo dostávat z brejků do náznaků šancí. Sice z nich nebylo žádné nebezpečí pro Denima, ale mělo to být varování. Mezitím jsme si stále vytvářeli velký tlak a dost šancí, Juji nastřelil dvakrát tyč (v letošní sezóně jich je už pořádně), Tomáš netrefil z dobré pozice, apod. Svůj čestný úspěch (těsně před přestávkou) zaznamenalo Deportivo ani nevím jak, neboť jsem se "rozplácl" v bahně před naší šestnáctkou a pak míč viděl až v síti.  Dle ostatních bylo pro branku klíčové, že soupeřův útočník přetlačil Juniora a měl pak prostor (protože já se válel v tom bahně :))) k zakončení. 3:1.  Vzhledem k vývoji zápasu nás ale tato branka  nemohla rozhodit. Do druhého poločasu jsme začali hrát opět zodpovědně odzadu (tak jako prvních 20 minut) a soupeře jasně přehrávali. Škoda je, že z tak velkého množství šancí se žádná neujala, opět soupeři pomohla tyč, několikrát se nepodařilo trefit odkrytou bránu, někdy zas brankář se štěstím vyrážel. Výkon ve druhém poločasu byl asi jedním z našich nejlepších vůbec. Soupeř neměl vůbec šanci prosadit se postupným útokem a tak jen občas zahrozil z brejku, stíhali jsme se však vracet a Denim tak ani neměl moc práce (resp. kromě podávání míčů skoro žádnou :)). V poklidném závěru  jsme dokráčeli pro zcela zasloužené vítězství. Deportivu, které je pořád na 4. místě tabulky, jsme tak odskočili již na pět bodíků. Příští zápas hrajeme hned v úterý a čeká nás další těžký soupeř, Exact je na 3. místě tabulky, navíc mu můžeme oplatit smolnou prohru z loňského jara, kdy jsme dostali rozhodující gól v poslední minutě a Exact tak díky němu postoupil na náš úkor do 6. ligy.

Komentář rozhodčího:  Vcelku rychlá hra, kde během pár minut padly góly. Pak se hrálo už jen na časovou pojistku.

8.kolo

Blaženka spiders - Exact FC A   0:0

K dalšímu důležitému utkání jsme se sešli téměř kompletní, chyběl jen Češpiva (jemu by se ale takový bojovný zápas určitě líbil :)). Od první minuty začal soupeř hrát dost důrazně, což ovšem rozhodčí pouštěl a my se tak museli přizpůsobit (důrazná hra nám ale  zas nedělá takové problémy :)). Byla škoda, že utkání pískal dost nezkušený rozhodčí, který reagoval spíše na filmování a výkřiky soupeře a hned od začátku nenasadil metr, který by zvýšil už tak dost vysokou úroveň zápasu. Oba dva týmy hrály ze zabezpečené obrany a cílem bylo především nedostat gól. První poločas jsme byli aktivnější spíše my , ale vypracovali jsme si jedinou gólovku, když Juji krásně našel Tomáše, který však z první trefil bezmocného brankáře do nohou. Soupeř se dostával spíše jen do náznaku šancí, žádná však nemohla ohrozit jistého Denima v brance. Do druhého poločasu jsme nastoupili s ještě více zajištěnou obranou, soupeř měl tak sice více prostoru na rozehrávku, ale do nebezpečných šancí neměl příležitost se dostávat. Nejhezčí akcí druhé půle tak byl nájezd Jujiho, který si obhodil hráče a pak z úhlu trefil tyč (tradičně :)). Po té co při dalších akcích na obou stranách chyběla větší přesnost v koncovce, skončil zápas zaslouženou remízou. Přestože máme na Exact v tabulce náskok pořád 4 bodů, soupeř byl s remízou evidentně silně spokojený. Asi je to tím, že vybojoval bod proti druhému týmu tabulky :))), hold na tu roli nejsme moc zvyklí. Na pozápasové pivko se sešla hojná účast i díky tomu, že Denim ten den udělal důležitou státnici a rundy panáků na sebe nenechaly dlouho čekat.  Denime, díky !!!

Komentář rozhodčího: Vyrovnané utkání s několika pěknými útoky, jinak se hrálo spíše ve středu hřiště s nepřesnou koncovkou. Nejlepší hráči: Kult (BS) - Rychnovský (FC)

9.kolo

Kulva PVC  - Blaženka spiders     0:2

Góly: Tomáš, Juji

Rozhodující zápas v cestě za postupem do 6. ligy jsme začali za slunného počasí v sestavě opět bez Češpiva a Filipa. Už jinak důležitý faktor možnosti postupu ještě umocnily nevyřízené účty s Kulvou z předchozích zápasů (bilance 1:2 na zápasy a hlavně skóre 5:15). Nevím zda to bylo tím sluníčkem, lehkovážností, či něčím jiným, ale hráli jsme dost laxně a bez náboje, nikdo jakoby se nechtěl o výhru porvat. Já z toho byl až zbytečně nervózní. Velice rychlý první gól, který padnul po Tomášově krásném slalomu až k brankáři (podíl patří i Jirkovi za odclonění posledního hráče) nás ještě více ukolébal a soupeř, který byl velice rychlý, běhavý a fotbalově vyspělý nás začal přehrávat. Správně jsme se sice stáhli, ale hráli jsme nedůrazně a zbytečně jsme ztráceli míče ve středu hřiště, soupeř měl tak v přečíslení příležitosti na ohrožení naší branky. Snad všechny střely ale naštěstí končily mimo bránu a Denim nemusel moc zasahovat. Hráči Kulvy dostávali až moc prostoru a hráli velice dobře, naštěstí spíše ve středu hřiště. O přestávce proběhla zbytečně bouřlivější diskuse, ale snad pomohla alespoň trochu k vybuzení našich hráčů. V druhé půli jsme si začali hráče osobně rozebírat hned od rozehrávky tak jako v minulých zápasech, lépe zorganizovali naše rozestavení a trochu tak eliminovali soupeřovu sílu. Musím přiznat, že soupeř měl stále více ze hry a my  byli rádi, že držíme hráče Kulvy mimo akutní nebezpečí pro Denima. I přesto, že výkon soupeře stále nabíral obrátky, tak se díky našemu většímu nasazení a zlepšené komunikaci Kulva nedostávala do vyložených gólovek. Největší problémy nám  dělalo rychlé rozehrávání míčů od Kulvy, kdy my ještě koukali kam letí míč a oni už s novým dávno hráli. Při několika tečovaných střelách při nás také stálo štěstí (letos už jsme si vlastňáky snad vybrali). V útoku sice Ivan pěkně sklepával míče, ale buď se nedařilo trefovat bránu nebo tam hráč vůbec nestíhal ze zajištěné obrany doběhnout. Totální uklidnění a definitivu postupu dal asi 7 minut před koncem Juji. Soupeřův obránce mu nechal více prostoru a Juji se parádně trefil k tyči 2:0.  V tu chvíli  z nás všechno spadlo a závěr jsme v klidu dohráli. Robert Záruba by mohl závěrečný hvizd komentovat slovy: „Přepište dějiny, Blaženka Spiders postupuje do 6. ligy!!!“ V dnešním zápase se nám podařilo naplnit slova Karla Brücknera o tom co je ve fotbale nejdůležitější: „Vyhrát, když hrajete blbě. Velká mužstva to umějí.“. Tak snad neuděláme v té šestce úplnou ostudu. Na závěr zápasu dorazil také Češpiva a hned pak objednal celému týmu narozeninové panáky. Po pár pozápasových pivkách sice řada hráčů musela odjet, ale pár z nás postup spontálně oslavilo.  Na závěr večera se pak Juji ujmul dirigování našeho pěveckého sboru, ty slova bychom měli dát na web, ať se je všichni na příští zápasy naučí. Doufejme, že týmy ze dna tabulky se nám sejdou a budeme si moci zahrát pohodový fotbálek.

Komentář rozhodčího: Vyhrál lepší z týmů, klidné a férové utkání. Nejlepší hráči: Procházka (Kulva) - Donev (Blaženka)

10.kolo

Blaženka spiders - Termonukleární jatka  6:0 kontumačně

Soupeř se v předchozích kolech dvakrát nesešel a byl tak ze soutěže vyloučen. Takto darované body nám připadly poprvé v historii a zrovna v momentu kdy je už ani nepotřebujeme a proti poslednímu soupeři jsme si chtěli pořádně zaútočit. Nakonec byl kvůli vydatnému dešti zrušen i plánovaný přáteláček. Poslední kolo se snad konat bude a doufejme i v lepší  počasí.

11.kolo

Thermia - Blaženka spiders   0:6 kontumačně

Thermia se proti nám ani nadvakrát nesešla a tak jsme si připsali další kontumační výhru. Je škoda, že jsme si poslední zápasy tak vydařené sezóny nemohli zahrát. Možná bychom konečně dosáhli i nějakého rekordnějšího výsledku, možná ale také ne, a tak alespoň můžeme slavit zisk rekordních 19 bodů a zasloužené vítězství v naší skupině! V průběhu prázdnin nás čeká Letní pohár PSMF a několik víkendových turnajů, takže se nám po fotbalu snad moc stýskat nebude. A září už přijde vytoužená 6. liga ....

Bláboly a nesmylsly na:  blazenka@crazy.cz
Copyright © 2001 Blaženka Spiders, Denim - už ne jen on :))
Poslední aktualizace: 02. dubna 2004 - 15:27:34.

Na tomto webu bylo Kdo? Kdy? Odkud? Jak?  návštěv.